Новини світу. 27 жовтня. На Голлівудських пагорбах у Лос-Анджелесі йде реставрація знаменитого напису “HOLLYWOOD” (“Голівуд”), повідомляється на сайті The Hollywood Sign.

Hollywood Голівуд
Знак на Голлівудських пагорбах був встановлений в 1923 році

Реставрація приурочена до 90-річного ювілею напису, який святкуватиметься у 2013 році.

Ремонт почався в перших числах жовтня і займе десять тижнів. Робочі видаляють з 15-метрових літер пил, бруд та іржу, після чого їм належить покрити кожну з дев’яти букв білою фарбою. На це піде 400 галонів (більше 1,5 тисячі літрів) фарби.

Знак на Голлівудських пагорбах був встановлений у 1923 році. Спочатку це був напис “Hollywoodland”, який був покликаний рекламувати житлові квартали в цьому районі, однак в 1940 році останні чотири букви слова були видалені, а сам знак став сприйматися як символ кіноіндустрії США.

У 1970-х роках в рамках відновлення знака кожна з букв слова “HOLLYWOOD” отримала свого “спонсора”. Останній на сьогоднішній момент ремонт напису проводився в 2005 році.

Зараз напис “Голлівуд” обладнаний системою безпеки, який фіксує кожен рух людей, що знаходяться поруч зі знаком. У минулому напис кілька разів змінювали, а букви пошкоджували. Відомі і нещасні випадки, а також самогубства, вчинені на Голлівудських пагорбах. Так, в 1932 році актриса Пег Ентуісл загинула, зістрибнувши з букви “H”.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.