Новини світу. 10 жовтня. Канцлер Німеччини Ангела Меркель вперше з початку економічної кризи прибула з офіційним візитом у Грецію.

Люди вийшли на вулиці з прапорами зі свастикою

Її зустріли обурені натовпи демонстрантів з прапорами часів гітлерівського режиму.

Як повідомила телекомпанія ABC, в демонстраціях на вулицях Афін взяли участь десятки тисяч людей. Через три роки протестний запал греків не пішов на спад. У країні тривають виступи проти політики грецького уряду, спрямованої на скорочення державних витрат.

Візит німецького канцлера в Грецію збігся за часом із закликом керівництва ЄС вжити заходів щодо скорочення витрат протягом 10 найближчих днів. Для Греції це є головною умовою отримання 40 мільярдів євро фінансової допомоги.

Влада Греції задіяла близько 7 тисяч поліцейських для стримування протестувальників, які вийшли на вулиці з прапорами зі свастикою і плакатами “Четвертий рейх”.

Учасники демонстрації звинуватили Меркель у втручанні у внутрішні справи Греції, а також в економічних проблемах країни. Роздратування росте і в самій Німеччині, жителі якої незадоволені ідеєю фінансової допомоги Греції, уряд якої вже протягом трьох років не може провести економічні реформи.

За матеріалами Іnright

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.