Новини України. 23 жовтня. У Донецьку в одному з супермаркетів продають книжку «Секс. Підручник для школярів загальноосвітніх навчальних закладів».

Підручник побудований у вигляді відповідей на питання

На книжці навіть є позначка – «початковий рівень».

Підручник побудований у вигляді відповідей на питання. І коли школярка цікавиться, чи можливий секс без любові, автори пояснюють: «Дівчаток часто вчать, що ні. Насправді секс без любові, звичайно ж, можливий. Це потреба організму, і будь-якій дорослій людині займатися сексом абсолютно необхідно для здоров’я. І якщо доросла людина сьогодні чомусь нікого не любить, що ж їй – здоров’ям жертвувати? Але потрібно знати, що без любові секс перетворюється на задоволення потреби. Ну, як в туалет сходити».

На романтичне «Я закохалася. Це на все життя?” Автори відповідають: «Навіть не сподівайся».

Хлопчикам адресовано, наприклад, таке: «Дівчатка в майбутньому будуть народжувати дітей. А ти – не будеш, навіть якщо зміниш стать (чого я тобі настійно не рекомендую: бути хлопчиком дуже круто, та й повноцінної дівчинки з тебе в будь-якому випадку не вийде). Пам’ятай, що коли тобі захочеться завести дитину, ти без дівчинки не обійдешся. А ось вона без тебе – запросто».

Книжку у світ випустили у видавництві «Майстер клас», тираж невеликий – 3 тисячі примірників, ціна 43 гривні.

Автори книги – Саша Смілянська і Сергій Юзмухаметов. Смілянська живе в Києві. У своєму блозі вона стверджує, що книжку про секс замовило Міністерство освіти України.

«Завдання було таке: не для п’ятирічок… І не для 15 +, коли вони краще, ніж ми… А для 10-12-літніх». Якщо вірити все тому ж блогу, Сергій Юзмухаметов – росіянин, Сашин чоловік, але на даний момент – колишній.

У прес-службі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН розповіли, що грифа Міністерства освіти, який має бути на кожному підручнику, на цю книгу ніколи не ставили.

«Слово «підручник» використовувати можуть… І книгу можна купити в магазині, це ваш вибір. Тут ми нічого зробити не можемо. Але головне – в школу це видання, без грифа від МОН, допущено не буде! На жодні заняття, навіть на додаткові», – заявили чиновники.

За матеріалами НР2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.