Новини світу. 5 жовтня. Відео. Мешканка ферми на ім’я Тері народилася з викривленим хребтом, що не заважає парнокопитному вести нормальний спосіб життя.

Вівця не відчуває ніякого болю, спокійно ходить і щипає траву

Унікальна мешканка однієї з англійських ферм – вівця Террі – стала справжньою сенсацією, коли випадковий перехожий виклав у Мережу зйомку тварини, народженої з перевернутою головою.

Британець Аллан Макнамара з Північного Йоркшира відпочивав в одному із сільських районів Сполученого Королівства, коли помітив в овечому стаді особину, що відрізнялася від родичів.

“Спочатку я не зрозумів, що насторожило мене в її зовнішньому вигляді. Довелося підійти максимально близько, щоб зрозуміти, що голова вівці вивернута навпаки, як ніби хтось перекрутив її шию на 180 градусів”, – розповів вражений Макнамара.

На думку чоловіка, причиною такого незвичайного ефекту може бути викривлений хребет.

“Спостерігаючи за Террі, я зрозумів, що вона веде себе абсолютно так само, як і решта овець. Цілком очевидно, що вона не відчуває ніякого болю, спокійно ходить і щипає траву”, – запевнив Аллан.

Відео вівці зібрало вже майже 140 тисяч переглядів в Інтернеті, однак скептики висловили припущення, що диво-тварина – всього лише плід сучасних комп’ютерних технологій.

Однак автор відео поклявся, що найближчим часом повернеться на ферму, щоб зняти ще більше кадрів перевернутої голови Террі.

ВІДЕО

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.