Новини світу. 5 жовтня. Відео. Мешканка ферми на ім’я Тері народилася з викривленим хребтом, що не заважає парнокопитному вести нормальний спосіб життя.

Вівця не відчуває ніякого болю, спокійно ходить і щипає траву

Унікальна мешканка однієї з англійських ферм – вівця Террі – стала справжньою сенсацією, коли випадковий перехожий виклав у Мережу зйомку тварини, народженої з перевернутою головою.

Британець Аллан Макнамара з Північного Йоркшира відпочивав в одному із сільських районів Сполученого Королівства, коли помітив в овечому стаді особину, що відрізнялася від родичів.

“Спочатку я не зрозумів, що насторожило мене в її зовнішньому вигляді. Довелося підійти максимально близько, щоб зрозуміти, що голова вівці вивернута навпаки, як ніби хтось перекрутив її шию на 180 градусів”, – розповів вражений Макнамара.

На думку чоловіка, причиною такого незвичайного ефекту може бути викривлений хребет.

“Спостерігаючи за Террі, я зрозумів, що вона веде себе абсолютно так само, як і решта овець. Цілком очевидно, що вона не відчуває ніякого болю, спокійно ходить і щипає траву”, – запевнив Аллан.

Відео вівці зібрало вже майже 140 тисяч переглядів в Інтернеті, однак скептики висловили припущення, що диво-тварина – всього лише плід сучасних комп’ютерних технологій.

Однак автор відео поклявся, що найближчим часом повернеться на ферму, щоб зняти ще більше кадрів перевернутої голови Террі.

ВІДЕО

За матеріалами lifenews