Новини світу. 4 жовтня. У Великобританії господарі кота по кличці Омар, що загубився, оголосили за нього нагороду в розмірі 25 фунтів стерлінгів, а також у вигляді довічного забезпечення шоколадом.

Омара назвали на честь єгипетського, а потім голлівудського актора Омара Шаріфа

Власники тварини Рейлтон і Доун Елліотт шукають його вже два тижні, але поки пошуки не дали результатів.

Доля Омара склалася досить цікаво: в 2011 році він переїхав до Великобританії зі свого рідного Єгипту. Елліотти відпочивали на місцевому курорті і одного дня помітили, що до їхньої вілли прийшов кіт. Британські туристи стали його підгодовувати, а потім вирішили забрати його з собою.

Доун і Рейлтон дали коту кличку Омар на честь єгипетського, а потім голлівудського актора Омара Шаріфа. Англійська родина перед від’їздом додому передала Омара в притулок, щоб про нього піклувалися до їхнього повернення.

На думку глави сім’ї Елліотт, Омар міг бути домашнім котом, але його кинули, коли багато місцевих жителів залишали країну під час повалення режиму Хосні Мубарака.

“Напевно колишні господарі Омара вирішили, що, якщо вони залишать кота поряд з територією готелю, про нього хто-небудь подбає і він зможе вижити в цей непростий час”, – припустив Рейлтон.

У березні 2011 року Еллітотти повернулися за котом, забрали його і перевезли до Англії. Омар півроку перебував в карантині, і нові господарі відвідували його тричі на тиждень. Загалом на переїзд, корм, оплату зборів, ветеринарне спостереження, знаходження в карантині та візити до кота у сім’ї пішло близько шести тисяч фунтів стерлінгів.

Остаточно Омар в’їхав у будинок нових господарів у вересні 2011 року. Власники Омара відзначають, що він був дуже ласкавим, дружелюбним і ніжним створенням. Вони висловили сподівання, що кіт знайдеться. “Ми страшенно засмучені”, – визнали Елліотти.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.