Новини економіки. 17 жовтня. Уряд розраховує, що у 2013 році обсяг капітальних інвестицій складе біля 300 мільярдів гривень.

Україна має значний потенціал для інвесторів

Про це сьогодні у своєму вступному слові заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент УНН.

“З них будівельні роботи за рахунок усіх джерел фінансування – до 100 мільярдів гривень. Буквально два роки тому ми тільки мріяли про такі обсяги і навіть не було робочих колективів, здатних такі обсяги підняти. А сьогодні наше завдання – подолати дефіцит кваліфікованих робочих рук, забезпечити принциповий перелом в професійній освіті і на ринку праці”, – сказав він.

Він також зазначив, що наступного року значна увага приділятиметься підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної промислової продукції.

“При цьому основний акцент робиться на прискорений розвиток виробництва продукції з високою часткою доданої вартості та на впровадження у виробництво новітніх технологій”, – додав він.

Нагадаємо, за словами директора Міжнародного фонду сприяння інвестиціям Олексія Азарова, Україна має значний потенціал для інвесторів.

“Україна має значний потенціал для інвесторів – відкритий внутрішній ринок, розгалужену промисловість, природні ресурси. Крім того, значні кадрові резерви. У нас на сьогодні є всі умови для того, щоб стати одним із провідних отримувачів іноземних інвестицій.

Минулого року в економіку України було вкладено близько 6,5 млрд.дол. прямих іноземних інвестицій. Третина з них припадає на промисловість. І цей показник потрібно збільшувати. Це дасть можливість вдосконалити матеріально-технічну базу наших, українських підприємств, створити нові робочі місця, і як наслідок продукція таких підприємств стане більш якісною та конкурентоспроможною”, – зазначив О. Азаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.