Новини авто. 1 жовтня. Фото. Сімейство Toyota Auris поповнилося новою версією компактвена Verso – світову прем’єру новинки японський концерн організував на Паризькому автосалоні.

Toyota Verso

Модернізації піддалися більше 300 вузлів і деталей, причому розроблялася модель в європейському дизайн-центрі Toyota.

Toyota Verso отримала абсолютно нове “обличчя”, виконане в тій же стилістиці, що і представлені раніше Auris і Auris Touring – в Toyota кажуть, що підкреслюють таким чином сімейність моделі. Крім того, завдяки новому оформленню передньої частини компактвен візуально став нижчим і динамічнішим. Модернізована і задня частина моделі, правда, в основному за рахунок бампера.

Зміни в інтер’єрі обмежуються застосуванням більш дорогих матеріалів обробки і більш м’яких пластиків. Крім того, модернізовані підсвічування приладів і використовувані на них шрифти.

Семимісцевий салон, що забезпечує 32 різні комбінації розташування крісел, зберіг свої габарити. У Toyota стверджують, що він як і раніше може вважатися найбільш просторим завдяки 975 мм відстані між першим і другим рядами крісел. Другий ряд, до слова, має 195-міліметровий діапазон подовжнього регулювання. Збережений і значний багажник, чий обсяг у відсутність третього ряду становить 440 л.

Гамма силових агрегатів складається з двох дизельних і двох бензинових двигунів. Дволітровий D-4D піддався доробці з метою забезпечити краще тягове зусилля на нижчих оборотах, а кількість його шкідливих викидів було скорочено. Бензинові двигуни агрегатуються з шестиступінчастою “механікою” або з варіатором, для дизелів доступний 6-діапазонний “автомат”.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.