Новини політики. 2 жовтня. В Україні немає ознак влади диктатури.

Демократія буває різною
Українські проблеми Еркель не став би прирівнювати навіть до ранньої Білорусі

Таку думку висловив глава моніторингового комітету ПАРЄ Андрес Еркель.

«Давайте визначимося, що таке диктатура? Диктаторський режим не може бути членом Ради Європи за визначенням, а Україна входить в нього. Я був спостерігачем на президентських виборах в Білорусі в 2006 році. І мушу сказати, що ніколи і ніде не зустрічав такого, як у Білорусі, коли вся система працює на те, щоб не допустити спостерігачів до їхньої основної роботі – до спостереження! А на останніх виборах багатьох колег, спрямованих в якості спостерігачів, зовсім не пустили в країну. Так що я можу вас запевнити: ті, хто порівнює Україну з Білоруссю, просто не знають, що там відбувається», – сказав Еркель в інтерв’ю газеті Комерсант-Україна.

Він висловив думку, що проблеми, які зараз є в Україні, також важко порівняти з тим, що відбувалося в ранній період керівництва Білоруссю Олександра Лукашенка.

«Такі проблеми дійсно є, але я б не став прирівнювати їх навіть до ранньої Білорусі. Якщо ж мова йде про те, що у вас є відповідні тенденції, то ми повинні працювати рішуче і швидко, щоб не допустити їх розвитку», – зазначив представник ПАРЄ.

Нагадаємо, раніше Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зазначила, що президент Віктор Янукович перевершив Йосипа Сталіна: він будує диктатуру однієї сім’ї в одній країні.

За матеріалами zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.