Новини авто. 24 жовтня. У середу, 24 жовтня, альянс американського концерну General Motors і французької групи PSA Peugeot Citroen оголосив плани щодо спільної діяльності.

Завод Peugeot Citroen

Як і передбачалося раніше, компанії займуться розробками автомобілів для брендів Peugeot, Citroen і Opel. Перші моделі, створені в рамках партнерства, будуть представлені в кінці 2016 року.

На даному етапі співпраці альянс вибрав чотири найбільш пріоритетних напрямки. Так, буде розроблена платформа для компактвена Opel і компактного кросовера Peugeot. Наступний пункт плану передбачає створення компактвенів для брендів Opel і Citroen. Крім цього, альянс створить нове шасі, яке буде застосовуватися для компакт-карів Opel і обох брендів групи PSA, а також спільно розробить середньорозмірні моделі Opel, Citroen і Peugeot.

Окрім спільної роботи над новими автомобілями, партнери створять централізовану систему закупівель. Вигода від співробітництва, на думку представників альянсу, буде щорічно складати близько двох мільярдів доларів.

Угода про спільну діяльність PSA Peugeot Citroen і General Motors було підписано в березні поточного року. Раніше передбачалося, що французька група може зайнятися створенням спільних моделей і платформ не з Opel, а з Chevrolet.

За матеріалами Мotor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.