Новини економіки. 31 жовтня. Останнім часом клієнти банків незалежно від свого соціального статусу все більш вимогливо ставляться до якості обслуговування.

У банках, де зафіксований відтік пенсійних вкладів явно не все гладко

Тепер навіть пенсіонери, які як і VIP-клієнти відмовляються чекати в чергах і вимагають до себе особливого ставлення. І якщо вони цього не отримують – організовано мігрують з одного банку в інший.

За словами Голови Правління Банку Кіпру Владислава Байрака державні пенсії – одне з найважливіших джерел фондування банків.

Лідерами на ринку є незмінно державні банки і приватні банки, особливо наближені до влади. Зі 176 банків, що діють на території України, такий вид діяльності мають право вести всього 65 установ. У першу п’ятірку з них складають Ощадбанк, ПриватБанк, Промінвестбанк, Райффайзен Банк Аваль і ПУМБ. Ці фінустанови контролюють близько 84% пенсійних виплат.

Незважаючи на це, ринок пенсійних виплат через банки – неоране поле для фінансових установ. І банкіри дивляться на нього з великою надією.

Багато банків заманюють пенсіонерів різними промоакціями, пропонують спеціальні депозитні програми для них. Так, багато банків продемонстрували зростання за обсягами виплат і кількістю обслуговуються у них пенсіонерів.

Але є й окрема категорія фінустанов. Ті, які, навпаки, втрачають таких вигідних для них клієнтів. У банках, де зафіксований відтік пенсійних вкладів явно не все гладко.

Пропонуємо Вам ознайомитися з антирейтингом таких фінансових установ:

  1. Промінвестбанк
  2. Ощадбанк
  3. Родовід Банк
  4. Сведбанк
  5. Банк Форум

За матеріалами ubr.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.