Новини України. 7 жовтня. Стали відомими подробиці обшуку квартири брата дружини Ярослава Мазурка.

Розрив у стосунках стався після зневажливих слів Мазурка відносно інших членів сім’ї

Правоохоронці шукали в помешканні головного підозрюваного в убивстві 3-х охоронців столичного супермаркету “Караван”.

3-кімнатна квартира, яку вдень правоохоронці перевернули догори дригом, знаходится на лівому березі столиці. В цьому приміщенні мешкають одразу дві родини. Перша – це брат дружини Мазурка зі своєю жінкою. Чоловіка звати Віктор. На момент вчинення злочину він перебував на морі, а під час обшуку знаходився на дачі під Києвом.

Друга – це брат Віктора Анатолій разом зі своєю дружиною. Цей чоловік нещодавно переніс 2 складні операції. Йому видаляли пухлини з мозку. Анатолій після хірургічного втручання тривалий час відновлюється. На момент обшуку він був удома сам.

До квартири увірвалися шестеро людей. Серед них були слідчі та озброєні бійці “Беркуту”. Вони вдягнули на інваліда наручники та повалили його на підлогу. Журналісти ТСН помітили сліди від побоїв. На ногах і обличчі чоловіка є ссадна, також у нього розбита губа.

Чи били його, і коли так, то чим саме, інвалід пояснити не може. Після перенесених операцій він погано розмовляє. Візит правоохоронців його ще й вельми налякав – чоловік увесь час плакав. Невдовзі по завершенні обшуку Анатолія з квартири забрала “швидка“.

Згідно попереднього огляду лікарів, найнебезпечнішого – струсу мозку – в людини немає. Але точну відповідь на питання про характер пошкоджень у інваліда надасть лише повне ретельне обстеження, котре може бути здійснене в лікарні по завершенні вихідних.

Очевидці відзначають, що обшук тривав близько 2-х годин. За деякими даними, правоохоронці, коли вже впевнилися, що підозрюваного Мазурка в приміщенні немає, говорили, ніби шукають наркотики чи інші заборонені речі. За інформацією журналістів, понятих до квартири допустили зі значним запізненням – хвилин за 40 після початку обшуку.

Також у ТСН є відомості про те, що мешканці квартири за підсумками візиту правоохоронців недорахувалися частини грошей і деяких цінних речей. Зокрема, срібної ложечки та золотого ланцюжка. Поняті кажуть, що міліцією було складено протокол про вилучення цінностей. Але чи всі зниклі з приміщення речі та кошти описані належним чином – пригадати не можуть.

Квартира родичів дружини Мазурка не виглядає багатою. Тим відчутнішою має бути для її мешканців утрата коштовних речей. Разом із тим родичі відзначають, що з підозрюваним Ярославом не підтримували зв’язків ось уже 5 років і практично не бачилися. Випадкові зустрічі траплялися лише раз на рік у дні поминання померлих родичів на цвинтарі.

Розрив у стосунках стався після зневажливих, на думку родичів дружини, слів Мазурка відносно інших членів сім’ї. Після того конфлікту брати дружини з Ярославом не спілкуються.

Про вбивство в “Каравані” вони дізналися з новин, але на фото та відео Мазурка не впізнали. Втім, не заперечують, що це міг бути саме він, адже останнім часом украй рідко його бачили та не можуть відповідати за точність власних вражень. Про свій візит міліція мешканців квартири не повідомляла.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.