Новини світу. 20 жовтня. Не менше восьми людей загинули та більше сімдесяти отримали поранення в результаті терористичного акту, що стався сьогодні в столиці Лівану.

Бейрут, Ліван
Знаряддям терориста могла стати замінована автомашина

Спостерігачі вже пов’язали теракт з війною в сусідній Сирії.

Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за теракт. За словами ліванської влади знаряддям терориста могла стати замінована автомашина, чи замаскований вибуховий пристрій.

Як повідомила газета The New York Times, в організації теракту запідозрили угруповання, що симпатизують режиму сирійського президента Башара Аль-Асада. Нагадаємо в даний час в Сирії йде громадянська війна між опозицією, яка складається головним чином з мусульман-сунітів і урядом, ключові позиції в якій утримують мусульмани-алавіти.

У Сирії проживає близько 1,35 млн алавітів, ще кілька десятків тисяч алавітів живуть на території Лівану. З початком збройного протистояння в Сирії відносини між різними релігійними групами в Лівані швидко загострилися й нині загрожують дестабілізувати становище в країні.

Згідно з останніми повідомленнями, в числі жертв вибуху виявився один з вископоставленних офіцерів ліванської розвідки генерал-майор Вісс Хассан.

За матеріалами Іnright

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.