Новини спорту. 3 жовтня. Український “Шахтар” (Донецьк) у другому матчі групового етапу Ліги чемпіонів, що відбувся в Турині, зіграв внічию з “Ювентусом” (Італія).

Гірники не припиняли атак практично до фінального свистка

Доля зустрічі була вирішена в середині першого тайму.

Спочатку вивели вперед “Шахтар” його бразильські легіонери Вілліан та Алекс Тейшейра. Перший на 23-й хвилині заплутав трьох захисників “Старої сеньйори” і виклав м’яч на ногу партнеру – 0:1.

Але вже через дві хвилини захисник “Юве” Леонардо Бонуччі ударом під поперечину воріт Андрія П’ятова відновив рівновагу – 1:1.

Цей рахунок не змінився до кінця зустрічі, хоча обидві команди постійно атакували. Причому господарями в Турині виглядали скоріше гості. Гірники не припиняли атак практично до фінального свистка, але м’яч у ворота Джанлуїджі Буффона не летів навіть після, здавалося б, прицільних ударів Вілліана, Даріо Срни і Генріха Мхітаряна. А нечасті контратаки “Юве” гірники найчастіше руйнували ще на підступах до свого штрафного.

У підсумку суперникам довелося задовольнятися хоч і гольовою, але нічиєю. Цього результату гірникам виявилося достатньо для того, щоб з чотирма очками влаштуватися на другому місці в групі “Е”, поступившись лідерством «Челсі», який вийшов в лідери лише завдяки кращій різниці забитих і пропущених м’ячів.