Новини здоров’я. 19 жовтня. Чи здатні дієти на чудеса? Реклама обіцяє нам магію перевтілення, якщо тільки ми сядемо на «правильну» дієту.

дієта, схуднення
Дієта «нещадна» до м’яса, насичених жирів і кондитерських виробів

Експерти задалися пошуком тієї самої правильної дієти – і встановили, що найбільш ефективна і корисна для здоров’я середземноморська дієта.

Команда дослідників з Ізраїлю спостерігала протягом 4 років за трьома групами випробуваних. Кожна група чітко дотримувалася певного плану харчування, який призначили їм дієтологи:

1. низькокалорійної дієти з обмеженим вмістом жирів;
2. середземноморської дієти з обмеженим споживанням калорій;
3. низковуглеводної дієти без обмеження калорійності.

У результаті найбільш суттєві зміни у фігурі і в зовнішності вчені відзначили в учасників з другої групи – у них покращилася не тільки фігура, а й шкіра. Настільки кардинальні зміни дієтологи пояснили вмістом середземноморської дієти: вона багата рибою, фруктами, овочами, оливковою олією і цільнозернові продукти.

Середземноморська дієта лояльна по відношенню до алкоголю – дозволяє трохи червоного вина, однак «нещадна» до м’яса, насичених жирів і кондитерських виробів.

86% учасників з другої групи спочатку експерименту страждали ожирінням в початковій стадії, проте до закінчення випробувань їх вага нормалізувалася. По закінченню експерименту переважна більшість учасників (67%) продовжували дотримуватися середземноморської дієти.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.