Новини технологій. 26 жовтня. За підсумками третього кварталу 2012 року частка Samsung на ринку смартфонів збільшилася до 31 відсотка.

Samsung у третьому кварталі отримав рекордну виручку в 52,2 трильйона вон

Як повідомляється в дослідженні аналітичного центру IDC, за три місяці корейська компанія продала 56,3 мільйона смартфонів.

Для порівняння, американська Apple, основний конкурент Samsung на ринку, змогла продати лише 26,9 мільйона смартфонів, а її частка виявилася на рівні 15 відсотків. Роком раніше на Samsung доводилося 22,7 відсотка продажів смартфонів у світі, на Apple – 13,8 відсотка.

Решта компаній сильно відстали від Apple і Samsung, причому це відставання сильно збільшилася. Так, частка Research In Motion (RIM) зменшилася до 4,3 відсотка, HTC – до чотирьох відсотків. У той же час частка ZTE піднялася з 3,3 до 4,1 відсотка.

Всього продажі смартфонів від третього кварталу 2011 року до аналогічного кварталу 2012-го збільшилися на 45,3 відсотка.

Дані IDC не зовсім збігаються з даними інших дослідницьких компаній. Так, Strategy Analytics раніше підрахувала, що частка Samsung вже в другому кварталі склала 35 відсотків, а у Apple – 18 відсотків.

26 жовтня також стало відомо, що Samsung у третьому кварталі отримав рекордну виручку в 52,2 трильйона вон (понад 47 мільярдів доларів; +26 відсотків за квартал), а чистий прибуток компанії збільшився в порівнянні з тим же періодом роком раніше майже вдвічі до 6,56 трильйона вон (5,97 мільярда доларів). Тим не менш, акції Samsung в Сеулі впали на два відсотки, оскільки інвестори, як зазначає Associated Press, очікують падіння темпів зростання компанії.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.