Новини технологій. 5 жовтня. Samsung Electronics повідомила про різке зростання прибутку.

Samsung
Частка прибутку від продажу смартфонів Samsung неухильно зростає

У III кварталі компанія заробила $ 7,3 млрд, що майже вдвічі вище за торішній результат.

Незважаючи на те що Apple продовжує атакувати корейського конкурента в суді і скорочує закупівлі комплектуючих, а сама Samsung за звітний період витратила $ 2,7 млрд на просування своєї продукції, прибуток перевершив прогнози.

Добре продавалися телевізори преміум-класу і, звичайно, гаджети з лінійки Galaxy. Продажі смартфонів забезпечили Samsung дві третини прибутку. Кількість проданих трубок досягла 58 млн.

Однак аналітики стверджують, що в IV кварталі зростання Samsung сповільниться. По-перше, компанія повинна виплатити величезному штату співробітників бонуси за успішну роботу. Нагадаємо, що в Samsung працюють 206 тис. чоловік, багато з яких можуть розраховувати на заохочення. По-друге, Apple, можливо, доб’ється від конкурента виплати штрафу в розмірі $ 1,05 млрд.

За підсумками року Samsung отримає рекордний прибуток в $ 25 млрд, але тенденція до уповільнення її зростання може зберегтися протягом як мінімум ще двох кварталів. Попит на комп’ютери і комплектуючі на початку 2013 сповільниться, що і стане причиною спаду продажів. Повна версія квартального звіту Samsung буде опублікована 26 жовтня.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.