Новини політики. 16 жовтня. У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що саміт Україна – ЄС пройде після формування в Україні основних інститутів влади по завершенню парламентських виборів.

Олег Волошин
Остаточна дата саміту ще не визначена, – Волошин

Про це повідомив директор інформаційної політики МЗС Олег Волошин на брифінгу у вівторок.

Саміт повинен бути щорічним, і остаточні терміни його проведення будуть відповідно до попередніх домовленостей з нашими європейськими партнерами визначатися на основі того, коли в Україні буде завершено формування інститутів влади за підсумками парламентських виборів“, – заявив він.

Він зазначив, що логічним і зрозумілим є бажання ЄС проводити саміт тоді, коли в Україні буде сформовано новий парламент, парламентську більшість і новий склад уряду.

“Адже саміт – це не лише зустріч президента України з представниками керівництва ЄС, це ще й діалог на рівні всіх інститутів. Остаточна дата саміту ще не визначена”, – підсумував Волошин.

Відповідаючи на уточнююче запитання з приводу того, чи може саміт пройти не в поточному, а наступного року, він сказав: “Раніше початку грудня, очевидно, що Верховна Рада нового складу не збереться на перше засідання”.

Після формування нового парламенту, за словами Волошина, почнеться процедура формування парламентських комітетів, обрання керівництва Ради, формування уряду.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.