Новини світу. 30 жовтня. Глава компанії Apple Тім Кук звільнив старшого віце-президента Скотта Форсталла через відмову вибачитися за недоробки в картах iPhone 5.

Скотт Форсталл і Джон Броуетт

Кук попросив Форсталла залишити компанію, коли той відмовився підписати спільний лист з вибаченнями за картографічний сервіс.

Apple презентувала iPhone 5 у вересні, після чого користувачі у всьому світі почали скаржитися на помилки в картах. Тоді Тім Кук не тільки публічно вибачився і визнав наявність помилок і неточностей в сервісі, але і порадив використовувати продукти конкурентів.

Скотт Форсталл категорично відкинув цей крок, посилаючись на схожий випадок за життя Стіва Джобса, коли компанія відправила у продаж партію iPhone 4 із несправними антенами. Тоді Apple вирішила проблему шляхом випуску спеціального програмного оновлення, що усунуло несправності.

Тим не менш Кук вписав в лист ім’я Форсталла. Цей інцидент серйозно вплинув на відносини колишнього віце-президента та інших керівників компанії.

Скотт Форсталл працював в компанії Apple з 1997 року. Він займав посаду віце-президента з розробки операційної системи IOS і програмного забезпечення iPhone. Останні тижні Форсталл працював на чолі команди над усуненням недоробок картографічного сервісу.

Крім Форсталла компанію Apple покидає віце-президент з роздрібної торгівлі Джон Броуетт, який пропрацював у компанії півроку.

Про звільнення стало відомо в понеділок, 29 жовтня. Сам Тім Кук пояснює кадрові перестановки бажанням розширити співробітництво між різними підрозділами компанії і реформувати її структуру.

Форсталл офіційно піде з посади на початку 2013 року. Його місце займе нинішній віце-президент компанії Apple з програмного забезпечення для Mac Крейг Федеріго. Глава компанії Apple Тім Кук стане особисто виконувати обов’язки Джона Броуетта доти, поки Apple не знайде відповідного кандидата на цю посаду.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.