Новини нерухомості. 16 жовтня. Загальна кількість домогосподарств, не забезпечених власним окремим житлом, складає близько 1 мільйона осіб.

Житло
Значна кількість українських сімей не мають власного окремого житла

Про це під час круглого столу сказав експерт Національного інституту стратегічних досліджень Олег Більовський, повідомляє УНН.

“Значна кількість українських сімей не мають власного окремого житла. Ця кількість оцінюється в 1 мільйон осіб. З них 100 тис. живуть в комунальних квартирах, понад 460 тис. живуть у гуртожитках і 410 тис. осіб змушені орендувати житло” – зазначив він.

Однак, за словами експерта, кількість осіб, які на справді орендують житло є більшою.

“Остання цифра є доволі необрунтованою, оскільки ринок орендного житла є достатньо тіньовим”, – сказав

Нагадаємо, на думку заступника голови парламентського комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігоря Лисова, основну ініціативу з реалізації житлових програм забезпечення житлом повинні взяти на себе голови обласних державних адміністрацій.

“Програми повинні бути регіональними. Кожен губернатор повинен займатися цим як одним із головних у своїй діяльності. Ми повинні забезпечити майбутнє нації, а це в першу чергу – діти, що виховуються в хороших умовах”, – зазначив Лисов.

Як повідомлялося, наразі лише 56% українських родин забезпечені власним житлом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.