Новини України. 9 жовтня. Питна вода України належить до однієї з найбільш низьких категорій якості – до четвертої.

У питній воді міститься багато фосфатів

Про це під час прес-конференції сказав заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування, регіональної політики та ЖКГ Ігор Лисов, передає кореспондент УНН.

“Ми дослідили питну воду та визначили, що у ній міститься багато фосфатів, синьо-зелених водоростей. У 2009 році я зробив постанову щодо забруднення води фосфатами. У ВР її підтримали, але Мінекології почало реагувати лише минулого року. У нас питна вода належить до четвертої категорії, в інших країнах цей показник набагато кращий”, – сказав Лисов.

Також, тут існують проблеми з виробниками, які реалізують свою продукцію у країнах, де певні речовини, що належать до їх вмісту, не є забороненими.

Нагадаємо, сьогодні у столиці презентували керівництво для вибору якісних товарів. Перший тираж становить 60 тис. примірників. Керівництво розділено на 11 видів товарів, по кожному з яких дано роз’яснення, яким саме має бути якісний товар цієї категорії, зазначені маркування та їх значення, дані поради на що звертати увагу у першу чергу. Також, виокремлені небажані компоненти, які можуть негативно впливати на здоров’я дитини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.