Новини політики. 23 жовтня. Невідомі особи розклеїли практично по всій території Львівської області провокаційні листівки проти ВО «Батьківщина».

Пенсіонери не допускають, що листівки можуть бути провокацією

Вночі на території міста Львова та багатьох населених пунктів області невідомі розклеїли плакати із запрошенням до пенсіонерів і спостерігачів на виборах прийти в партійні офіси Об’єднаної опозиції «Батьківщина» за матеріальною допомогою в розмірі 500 гривень.

Біля будівлі партійного офісу на вулиці Садовій у Львові зібралося кілька десятків пенсіонерів, які прийшли за «матеріальною допомогою». У цей час партійний офіс ще був закритий. У тексті розклеєних плакатів, які не містять жодних вихідних даних, йдеться: «Шановні пенсіонери та спостерігачі! У зв’язку із закінченням останнього етапу виборчої кампанії штаб Об’єднаної опозиції “Батьківщина” запрошує вас прибути 22-24 жовтня 2012 року з 9.00 до 18.00 для отримання матеріальної допомоги у розмірі 500 грн за адресою: (вказується адреса найближчого партійного офісу «Батьківщини»). При собі мати пенсійне посвідчення або паспорт».

Пенсіонери, які стояли біля офісу, сказали, що повідомлення про виплату грошей сприйняли за правду, і не допускають, що це може бути провокація. Як зазначила в коментарі прес-секретар виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Уляна Сурмай, невідомі особи розклеїли практично по всій території Львівської області провокаційні листівки проти ВО «Батьківщина», в яких запрошують пенсіонерів та спостерігачів прийти в партійні офіси за матеріальною допомогою в сумі 500 грн.

За її словами, про появу таких листівок працівникам обласного штабу повідомляють виборці з усіх районів Львівської області. Сурмай назвала появу таких листівок грубою провокацією, яка реалізується з метою «спробувати дискредитувати політичну силу за дні, що залишилися до парламентських виборів».

Вона також повідомила, що відповідні заяви про виявлені провокаційні плакати направляються штабами в районні відділи міліції області та Львівське міське управління внутрішніх справ. При цьому у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області повідомили, що в даний час заяви про виявлення плакатів з неправдивою інформацією в правоохоронні органи ще не надходили.

За матеріалами zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.