Новини світу. 22 жовтня. Новий спікер парламенту Грузії Давид Усупашвілі, обраний на цей пост в неділю, заявив, що в парламенті буде створена слідча комісія з розслідування “злочинів”, скоєних у період правління президента Михайла Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі
В парламенті Грузії створять слідчу комісію з розслідування “злочинів”, скоєних у період правління Саакашвілі

За словами Усупашвілі, очікується кілька гучних справ.

“На жаль, слово “злочинці” було не метафорою, не політичним символом, а точним вираженням стану справ. Я підозрюю, що багато речей скоро стануть публічними і ми дізнаємося про конкретні факти насильства, елітарної корупції, політичного переслідування. Але ми повинні пройти по дуже вузькій стежині, щоб не зробити крок ні в реваншизм, ні в байдужість. Якщо буде байдужість, то наші люди будуть робити те ж саме”, – сказав Усупашвілі в інтерв’ю РИА Новости напередодні обрання спікером.

Усупашвілі повідомив, що парламент планує створити слідчу комісію, яку, як передбачається, очолить його дружина Тінатін Хіджашелі, яка, як і він, є одним з лідерів Республіканської партії Грузії.

“Буде призначений новий генеральний прокурор, будуть проведені зміни в органах поліції. Ми очікуємо кілька гучних справ. Але в жодному разі ми не повинні піти шляхом України зі справою Тимошенко”, – сказав Усупашвілі.

Він також повідомив, що нове політичне керівництво планує завершити слідчі справи протягом року. “Ми вважаємо, що за перший рік керування треба впоратися з усіма такими справами, щоб думати про майбутнє”, – сказав Усупашвілі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.