Новини здоров’я. 26 жовтня. П’ятеро людей, які пили енергетики однієї торгової марки, загинули від інфаркту.

Компанія не попередила споживачів про потенційний ризик для здоров’я і життя

Одній із загиблих було всього 14 років.

Трагедія сталася в Меріленді (США). Це не перший сигнал про шкоду енергетичних напоїв.

У минулому році дослідники з Університету Майамі оприлюднили результати впливу енергетичних напоїв на здоров’я дітей, підлітків і молодих людей. Вони були опубліковані в журналі Pediatrics, там же зокрема було сказано, що «енергетичні напої не надають терапевтичної дії» і що «ці напої можуть призвести до серйозних несприятливих наслідків для здоров’я», серед яких були вказані порушення серцевого ритму, раптова смерть.

У позові батьків загиблої дівчинки-підлітка стверджується, що виробник – компанія Monster Energy – не попередила споживачів про потенційний ризик для здоров’я і життя. Компанія звинувачується також у несумлінному маркетингу продукту для підлітків і молодих дорослих.

Напої відрізнялися екстремально високим вмістом кофеїну, проте слідство поки хоч і встановило прямий причинно-наслідковий зв’язок, пояснення поки не знайшло. Розглядається версія отруєння кофеїном. На додаток до кофеїну, енергетичні напої містять інші стимулятори, в тому числі таурин і гуарану, екстракти кофеїновмісних рослин.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.