Новини політики. 29 жовтня. Вибори-2012. Згідно даних ЦВК лідерами по регіонах України стали Партія регіонів, яка отримала перемогу у 12 областях, Об’єднана опозиція “Батьківщина”, яка лідирує у 14 регіонах і ВО “Свобода”, прихильність якій висловили мешканці Львівщини.

Вибори-2012
Центрвиборчком опрацював 60,41% протоколів дільничних виборчих комісій

Центрвиборчком опрацював 60,41% протоколів дільничних виборчих комісій. Розрив між Партією регіонів та “Батьківщиною” продовжує скорочуватися.

За попередніми данними Партія регіонів набирає 34,25% голосів виборців. На другомі місці і далі перебуває партія “Батьківщина” – 22,47% виборців. Трійку лідерів продовжує замикати КПУ – 14,72% виборців.

До парламенту також проходять партія УДАР – 12,98% та “Свобода” – 8,68% голосів виборців.

Партія “Україна вперед” набирає 1,66% голосів виборців та не проходить до парламенту.

Нагадаємо, офіційні дані Центральної виборчої комісії (ЦВК) за результатами партій на виборах Ради будуть сильно відрізнятися від даних exit-poll. Про це під час прес-конференції заявив голова Комітету виборців України (КВУ) Олександр Черненко.

За його словами, підрахунок голосів на низці дільниць відбувався з порушенням процедур. Зокрема, були неправильні заповнення виборчих протоколів, а також на деяких дільницях були випадки відключення електрики.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.