Новини України. 28 жовтня. Вибори-2012. На заході України відзначена низька активність виборців, що викликає стурбованість опозиційних сил, що покладає надію саме на цей електорат.

Вибори 2012
Вибори 2012

Так, в округах Івано-Франківської області явка поки становить від 5 до 9 відсотків, повідомили в координаційному центрі громадського руху “Чесно”.

У регіональних штабах Всеукраїнської організації “Свобода”, об’єднаної опозиції “Батьківщина”, партії екс-президента Віктора Ющенка “Наша Україна” і боксера Віталія Кличка “УДАР” відзначають, що поки вони “особливо не хвилюються”. Правда, “у порівнянні з минулими виборами, коли до обіду явка була на рівні 15-20 відсотків, нинішня активність значно нижча”, визнав представник “Свободи” Олесь Боровко. У партійних штабах сподіваються, що активність зросте в найближчі години, коли після традиційного недільного богослужіння “народ прямо з церкви піде на виборчі дільниці”.

Єдине, що може перешкодити активності виборців – це вогка, дощова погода, що різко змінила аномально теплий жовтень. Холодно і на виборчих дільницях, особливо в райцентрах і селах. Деякі ділянки облаштовані в випадкових приміщеннях: в Жидачівському районі – в прибудові на території приватного господарства, у ряді інших місць – у комірчині сільських магазинів, десь в приймальні фельдшерсько-акушерського пункту. У таких неопалюваних приміщеннях температура не перевищує плюс чотири градуси, замерзають навіть кулькові ручки, і їх доводиться відігрівати, щоб поставити галочку в бюлетені.

А члени виборчих комісій, до прикладу, в селах Кружики і Переволочна, мріють не стільки про перемогу своїх кандидатів від опозиції, які навіть жодного разу не зустрілися тут зі своїми виборцями, скільки про те, щоб скоріше завершити робочий день і зігрітися.

Більше про перебіг голосування читайте в ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ-2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.