Новини України. 15 жовтня. Стало відомо, у скільки обійдеться Україні проведення Олімпійських Ігор-2022.

Олімпійські Ігри-2022
Олімпійські Ігри-2022

Звісно за умови, що Україна, а конкретно – Львів, отримає це право. За словами голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва, обійдеться країні це в 6 млрд доларів.

За його словами, зараз проект “Олімпійська надія-2022” виходить на новий етап, і наступним кроком у його реалізації стане створення профільного державного органу.

“Фактично, після завершення ТЕО (техніко-економічного обгрунтування проекту, – авт.), яке вже прийнято і затверджено урядом, цей проект виходить на новий етап. Зараз він має статус національного, але очевидно, що найближчим часом буде прийнято рішення про створення окремого органу державної влади, який займатиметься цим проектом”, – стверджує Каськів.

За його словами, новостворений орган “перейде в зону відповідальності віце-прем’єра Колеснікова”.

Втім, навіть якщо Україні не вдасться завоювати право на проведення спортивного турніру, держава, за словами чиновника, все одно виграє.

“Ми в будь-якому випадку будемо переможцями, ставлячи за мету проведення Олімпіади-2022. Олімпіада-2022 – це надія”, – запевнив Каськів.

“Ми отримаємо приблизно 400 млн євро прямих іноземних інвестицій. Завдяки тому, що ми ставимо собі цю амбітну мету, на 3% збільшиться регіональний валовий продукт, в незалежності від того, виграємо ми право на проведення ігор чи ні”, – запевнив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

За матеріалами iPress.ua, sportanalytic.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.