Новини світу. 14 жовтня. У Німеччині голова бундестагу Норберт Ламмерт виступив проти подальшого розширення Євросоюзу, передає Deutsche Welle.

Хорватія, очевидно, ще не дозріла до вступу в ЄС, – Ламмерт

“Нам потрібно виконати стільки нагальних завдань у сфері консолідації спільноти, що ми не можемо ставити честолюбні плани розширення вище насущно необхідної стабілізації”, – сказав він в інтерв’ю місцевим ЗМІ.

Нагадавши про складнощі, пов’язаних з членами Євросоюзу – Болгарією та Румунією, Ламмерт висловив думку, що Хорватія, “очевидно, не дозріла до вступу в ЄС”, і з її прийомом слід почекати. Він зазначив, що країнам колишньої Югославії була відкрита перспектива приєднання до ЄС, але вони повинні самі подбати про виконання необхідних умов для вступу в цю організацію, і “добрі наміри тут не повинні замінювати реальних реформ”.

У відповідності з раніше прийнятими планами Євросоюзу, Хорватія має приєднатися до ЄС як повноправний член 1 липня 2013р. Напередодні свої сумніви щодо зрілості Хорватії вже висловив голова комітету бундестагу у справах Європи Гунтер Кріхбаум.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.