Новини України. 29 жовтня. Вибори-2012. Найбільша кількість порушень зафіксована в Донецькій і Луганській області, заявили в партії УДАР.

Вибори-2012
УДАР заявляє про масові порушення в східних областях

Як зазначив в ніч на понеділок заступник глави штабу партії УДАР Володимир Курінний, зафіксовані в східних областях носили масовий і системний характер.

“Найбільше порушень виборчого законодавства було зафіксовано в східній Україні, перш за все, в Донецькій і Луганській областях. При цьому, порушення, які мали місце, носили системний характер. І на нашу думку, можна вже говорити про розгляд питання про визнання дійсними чи недійсними результатів виборів на цілих масивах дільничних виборчих комісій Донецької області”, – зазначив Курінний.

Він також уточнив, що кількість порушень “зашкалювала на округах № 42, № 43, № 45, № 46 (Донецька область)”.

Нагадаємо, раніше в об’єднаній опозиції Батькiвщина заявили, що в Дніпропетровську на 121/103 ділянці 25-го округу голова дільничної виборчої комісії порушив закон України Про вибори народних депутатів – не видав копії протоколів і поїхав в окружну комісію.

Зазначимо, згідно з даними по 2,2% опрацьованих голосів, 47,47% виборців проголосували за партійними списками за Партію регіонів, 16,98% – за Всеукраїнське об’єднання Батьківщина, 15,79% – за Комуністичну партію, 9,08% – за УДАР.

Раніше в МВС повідомили, що правоохоронні органи зареєстрували 237 повідомлень про порушення в ході виборчого процесу станом на 21:00 28 жовтня.

Зазначимо, що згідно з результатами екзит-полів опозиційні партії Батьківщина, УДАР і Свобода спільно отримують від 117 до 127 місць у новій Верховній Раді за партійними списками.

У Центральній виборчій комісії України прогнозують, що остаточні попередні результати про підрахунок голосів на виборах до парламенту України будуть оголошені в середу 31 жовтня.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.