Новини України. 11 жовтня. У Вінницькій області новонароджена дитина перебувала у вкрай тяжкому стані, їй терміново потрібна була медична допомога та госпіталізація до лікарні, а батьки через свої релігійні переконання взагалі не підпускали до неї медиків.

Через релігію мало не померла дитина

Про це повідомила прес-секретар ГУ МВС України у Вінницькій області Анна Олійник.

“До Вінницького райвідділу міліції надійшло повідомлення від бригади лікарів швидкої допомоги про те, що в одному з сіл Вінницького району, 34-річна жінка, яка кілька днів тому в домашніх умовах народила недоношену дитину, наражає її на небезпеку.

Старший дільничний інспектор Вінницького райвідділу міліції Павло Максименко разом з лікарями врятував життя новонародженій дівчинці, яку батьки через свої релігійні переконання залишили напризволяще без медичної допомоги”, – повідомила Олійник.

“Коли я прибув на виклик, лікарі намагалися вмовити батьків, щоб вони дозволили зробити дитині масаж серця. Лікар сказав, що дитину негайно треба підключати до апарату штучного дихання. Адже вона недоношена та важить 900 г. Батько новонародженої дівчинки запевняв, що якщо Богові завгодно, щоб дитина жила, то вона обов’язково житиме і без втручання лікарів, а тим більше електронних апаратів.

Знаючи релігійні переконання батька дитини, я завів з ним розмову про те, якщо дитина помре, бо він перешкоджав її рятувати, Бог його за це покарає. Мої аргументи змусили чоловіка погодитись довірити дитину лікарям, які і госпіталізували немовля”, – розповів капітан міліції Павло Максименко.

“Сім’я, у якій народилась дівчинка, веде усамітнений кочовий спосіб життя. Харчуються вони лише тим, що можливо здобути у природі. Вони не визнають телефонів, телевізорів, комп’ютерів, ліків, транспорту, жодних речей, без яких сучасна людина не уявляє свого життя. На це їх спонукала релігія.

Саме так 38-річний голова сімейства розтлумачив собі Біблію, і змусив свою родину жити за такими правилами. Також батьки немовляти мають ще двох дітей, але їхнім вихованням займаються бабуся і дідусь. Вони, не поділяють поглядів своїх дітей”, – зазначила Олійник.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.