Новини України. 16 жовтня. МЗС України 8 жовтня уклало угоду з ТОВ СімСітіТранс на послуги, пов’язані з організаційними заходами з підготовки та проведення засідання Ради глав урядів СНД, яке закінчилося 28 вересня.

Автомобілі
Перевезення під час саміту СНД коштували бюджету 1,44 млн грн

Вартість угоди склала 1,44 млн грн, повідомляють Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Як пише видання, торги проведені за неконкурентною процедурою закупівлі “в одного учасника”, оскільки компанія СімСітіТранс Ленура Іслямова під час робочої наради 14 вересня в Республіканському комітеті АРК з транспорту і зв’язку була визначена перевізником форуму.

“ТОВ СімСітіТранс забезпечує на належному рівні організацію перевезень офіційних іноземних делегацій в даному регіоні. ТОВ СімСітіТранс має необхідну матеріально-технічну базу, професійних водіїв, а також досвід у проведенні заходів подібного рівня. ТОВ СімСітіТранс не має заборгованості за платежами до державного бюджету”, – йдеться в обґрунтуванні.

При цьому, як пишуть Наші гроші, ніяких пояснень, чому МЗС не провело відкриті торги, немає. Засідання Ради голів урядів СНД є щорічним заходом.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів уклав угоду з ЗАТ Готель Ореанда на проведення офіційних прийомів від імені уряду України та кава-брейку під час засідання Ради глав урядів держав-учасниць СНД і бізнес-форуму Ялтинські ділові зустрічі вартістю 250 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.