Новини України. 18 жовтня. 17 жовтня на вулиці Прорізній у самому центрі Києва з дахів звисають бурульки.

МНСники тренувалися на бурульках з пінопласту

Так комунальники тренуються перед вирішальними боями зі снігом.

Щоправда, цього разу з дахів звисали тренувальні бурульки з пінопласту. За роботою спецмашин та верхолазів уважно стежили чиновники.

На даху – два покрівельника та верхолаз. Максим вже кілька років щозими очищує дахи від снігу. Каже, сьогодні все було дуже реалістично. Під будинком на бурульки та пінопластовий сніг чекають п’ятеро двірників.

Олексій зізнається: в січні чи лютому працює не так натхненно – сніг важчий за пінопласт. Заступник директора місцевого ЖЕКу Світлана Федорова навчаннями керує знизу. Каже, ідея з пінопластом – не її, а МНСників, але вона – задоволена.

Керівник управління МНС Володимир Германцев розповів: “Ми спочатку думали, а як це зробити, щоб це було показово? І була така ідея – пінопласт“.

Заступник міського голови Олександр Мазурчак теж задоволений, але за п’ятибальною шкалою ставить МНС четвірку, бо пінопласт падав на припарковані під будинками машини. Взимку, каже Мазурчак, такого не буде: “Було умовне накриття. Сьогодні це був картон, а в житті воно буде накриватися жерстю, спеціальними риштуваннями, якщо машина не від’їхала вчасно”.

У кожному ЖЕКу жерстяних накриттів буде по одному, каже Мазурчак. Запевняє, що цього цілком вистачить.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.