Новини світу. 6 жовтня. Кандидат у президенти від Республіканської партії Мітт Ромні скоротив відставання від діючого президента, демократа Барака Обами до двох відсоткових пунктів.

В Обами є ще як мінімум дві можливості проявити себе на дебатах

Такі результати опитування Reuters/Ipsos, оприлюдненого 5 жовтня.

За Обаму, згідно з даними цього опитування, готові проголосувати 46 відсотків респондентів, які взяли участь в опитуванні, за Ромні – 44 відсотки.

Наблизитися до Обами Ромні допоміг успішний виступ на теледебатах, що пройшли 3 жовтня. Опитування, проведене напередодні дебатів, давало Обамі 6-відсоткову перевагу перед Ромні. Більше 90 відсотків респондентів заявили, що вони так чи інакше чули про дебати, з них більше половини вважають, що Ромні виступив краще, ніж Обама.

У чинного президента США, відзначає Reuters, є ще як мінімум дві можливості проявити себе на дебатах. Наступні зустрічі Ромні і Обами відбудуться в телеефірі 16 і 22 жовтня.

Чи йде мова про короткочасний ефект від успішного виступу Ромні, чи шанси двох кандидатів на перемогу зрівнялися, поки сказати неможливо, відзначають автори дослідження громадської думки. Експерти Reuters/Ipsos також відзначають, що 15 відсотків учасників опитування, що віддали свій голос Обамі або Ромні, заявили, що ще можуть змінити свою думку.

Опитування проводилося 1-5 жовтня серед 1738 зареєстрованих виборців і 1434 чоловік, які заявили, що вони, швидше за все, візьмуть участь у виборах. Для зареєстрованих користувачів похибка результатів складає 2,7 відсотка, для другої групи – 3 відсотки.

Вибори президента США відбудуться 6 листопада.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.