Новини технологій. 2 жовтня. Схоже, підтверджуються чутки про розробку корпорацією Microsoft смартфона на базі Windows Phone під власним брендом.

Microsoft
Частка Windows Phone на ринку мобільних ОС залишається порівняно невеликою

За інформацією журналістів China Times, робота над даним апаратом без зайвого шуму йде вже більше чотирьох місяців, при цьому софтверний гігант нібито вже вибрав підрядника, який займеться складанням цього мобільного пристрою.

Випуск смартфона Microsoft під управлінням Windows Phone 8 запланований на першу половину 2013 року, хоча навряд чи партнери редмондського монстра сприймуть таку подію з ентузіазмом.

Жодних подробиць про характеристики брендованого WP8-смартфона Microsoft китайське джерело не приводить, однак уже сама підготовка такого продукту може означати, що редмондська компанія розчарована партнерством з фінським концерном Nokia і його здатністю випускати по-справжньому привабливі WP-смартфони, які користуються попитом у споживачів.

Адже частка Windows Phone на ринку мобільних ОС залишається порівняно невеликою, хоча Nokia вже випустила достатню кількість смартфонів на цій платформі. Крім того, свої апарати є у HTC і Samsung.

Цілком імовірно, що новинка Microsoft отримає назву в стилі Windows Phone Surface, продовживши лінійку брендованих пристроїв слідом за планшетом Surface.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.