Новини технологій. 18 жовтня. Microsoft Surface користується ажіотажним попитом.

Microsoft Surface

Всього за один день користувачі зробили таку кількість попередніх замовлень на найдешевшу версію нового планшетного комп’ютера, що Microsoft була змушена відсунути терміни доставки пристрою. Стартові запаси повністю вичерпані.

У тому, що гаджет приверне увагу ринку, ніхто не сумнівався. Компанія Гейтса і Балмера вклала істотні кошти в його розкрутку.

Цікаво інше: однією з ключових особливостей Surface є клавіатура Touch Cover. Вона перетворює планшетник в ноутбук-гібрид. Аналітики чекали, що саме клавіатура змусить користувачів вибрати пристрій від Microsoft.

Однак на офіційному сайті терміни доставки Touch Cover не змінюються. Можливо, тому що їх компанія просто заготувала більше. А може бути, з тієї причини, що покупці просто намагаються заощадити гроші і купити до початку святкового сезону найдешевший Surface, який можуть знайти.

Так чи інакше, для Microsoft це хороша новина: якщо планшет цікавий ринку і без єдиної відмінної технологічної риси, значить, продажі будуть триматися на хорошому рівні.

Зараз на сайті Microsoft можна замовити три типи Surface. Найдешевший варіант без клавіатури і з пам’яттю 32 гігабайти клієнтові доставлять вже не до 26 жовтня, а через три тижні. Коштує він $ 499, що на $ 100 менше за iPad. А ось Surface з клавіатурою і пам’яттю 32 і 64 гігабайти на складах залишилися. Вони коштують $ 599 і $ 699 відповідно.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.