Новини світу. 16 жовтня. Створення Союзної держави Білорусі і Росії – вірний і далекоглядний крок.

Створення Союзної держави Білорусі і Росії слід оцінювати як вірний і далекоглядний крок

Про це заявив сьогодні тут на прес-конференції для російських ЗМІ президент Білорусі Олександр Лукашенко.

“За минуле десятиліття ми стали свідками доленосних рішень в білорусько-російських відносинах. Було все – від гострих суперечок, навіть конфліктів, до братської підтримки. Головне, що ми переконалися в правоті того, що Білорусі і Росії в бурхливому і конкуруючому світі одній без одної не можна”, – сказав він.

До такого союзу, зазначив Лукашенко підштовхують не тільки проблеми на міжнародній арені, у взаєминах двох країн, але і спільне історичне минуле.

“Сильні незалежні країни сьогодні нікому не потрібні, крім нас самих. В цих умовах Білорусь і Росія змушені боротися за своє місце під сонцем”, – зазначив президент.

За його словами, тільки разом дві країни можуть зайняти гідне місце в цьому процесі. “Життя довело, що створення Союзної держави Білорусі і Росії слід оцінювати як вірний і далекоглядний крок”, – підкреслив Лукашенко.

За його словами, сьогодні процес створення Союзної держави на пострадянському просторі досяг такої глибини, якої немає в інших інтеграційних проектах – ЄЕП, а також, наприклад, створюваному Євразійському економічному союзі.

“У білорусько-російському об’єднанні глибина значно вище. Це унікальне інтеграційне утворення. Ми тут маємо вже таку систему, що при бажанні еліт, вона дозволить прийти нам до створення найпотужнішого державного об’єднання“, – підкреслив Лукашенко.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.