Новини України. 28 жовтня. Вибори-2012. Спікер українського парламенту Володимир Литвин не виключає протестних акцій з боку окремих політичних сил в разі невдоволення результатами виборів.

Володимир Литвин
Володимир Литвин

Таку думку Литвин висловив сьогодні в бесіді з журналістами після голосування на одній з дільниць з виборів депутатів Верховної Ради.

“Я не виключаю спроб у випадку, якщо результати не будуть збігатися з планами, організувати ті чи інші акції, маніфестації, голодування й інше”, – сказав Литвин. У зв’язку з цим він підкреслив, що “треба зробити все, і це в більшій мірі залежить від виборців, щоб голосування пройшло штатно, щоб комісії підрахували результати такими, якими вони були в результаті волевиявлення людей”.

Литвин сказав, що сьогодні він голосував “за стабільність і прогнозованість, за позитивний сценарій розвитку країни”.

Спікер упевнений, що в парламент пройде 4 політичні партії – Партія регіонів, об’єднана опозиція “Батьківщина”, партія “УДАР” і Компартія України.

Говорячи про те, які у нього шанси знову стати спікером парламенту і чи буде він претендувати на цю посаду, Литвин сказав: “Ця посада за мною не приписана, я не зможу претендувати на цю посаду”.

Нагадаємо, Литвин балотується до Верховної Ради за мажоритарним округом у Новоград-Волинському Житомирської області.

Більше про перебіг голосування читайте в ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ-2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.