Новини політики. 15 жовтня. Голова Верховної Ради Володимир Литвин виступає проти позбавлення акредитації журналістів.

Володимир Литвин
Литвин: Наслідувати не найкращий приклад народних депутатів, очевидно, не потрібно

Про це він сказав, відповідаючи на запитання про наміри комендатури парламенту позбавити акредитації журналістів “УП” у зв’язку з висловленнями ними позиції стосовно закону про наклеп.

“Я абсолютно проти того, щоб позбавляти журналістів акредитації, але я за те, щоб ми всі дотримувалися певних правил співіснування. Якщо у нас кожен буде приходити зі своїми плакатами і наметами у сесійну залу, то ви прекрасно розумієте на що ми її перетворимо”, – сказав Литвин.

“Тому наслідувати не найкращий приклад народних депутатів, очевидно, не потрібно”, – додав він.

Окрім того, на думку Литвина профільний комітет з свободи слова, замість того, щоб “прийняти спокійне рішення щодо неправоти комендатури, просто попіарився на цьому питанні”.

На репліку про те, що у деяких країнах журналісти стрибають на голови депутатам з ложи преси, висловлюючи свою політичну позицію, Литвин відповів: “Я вже казав, що не хотів би, щоб це повторилося в українському варіанті”.

На запитання, чому депутатам можна приходити у сесійну залу з банерами, кульками та у футболках з політичними гаслами він нагадав, що згідно з законом про статус народного депутата, парламентарів не можна обшукувати на вході.

Як відомо, раніше Апарат ВР звернувся до комітету з питань свободи слова та інформації з проханням скасувати акредитацію Найема і Лещенка через розміщений ними на балконі ложі преси плакат проти закону про наклеп.

Причиною став лист коменданта охорони Ільїна М.О. щодо “інциденту, що стався 2 жовтня – під час засідання Лещенко та Найем розмістили плакат в ложі преси на балконі сесійної зали”.

За амтеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.