Новини здоров’я. 12 жовтня. Зайва вага пацієнтів заважає лікарям успішно лікувати і проводити багато маніпуляцій.

Медичні фахівці безуспішно намагаються мотивувати своїх пацієнтів схуднути

Чи праві медики у своїй зневазі до товстунів?

«Вони заїдять себе до смерті», – журиться в своєму блозі студент медичного коледжу Карл Стрід. Він був шокований, наскільки важко було здійснювати післяопераційний догляд за огрядними пацієнтами. Але ще більше його збентежило ставлення лікарів до повних людей.

Було проведено багато досліджень, які доводять, що ожиріння приводить до важких захворювань: цукрового діабету II типу, серцево-судинних патологій, раку прямої кишки тощо. Епідемія ожиріння в США підвищує витрати міністерства охорони здоров’я і збільшує навантаження на платників податків. Лікування захворювань, обумовлених ожирінням, поглинуло в минулому році 145 мільярдів доларів бюджетних коштів Сполучених Штатів.

Майже дві третини дорослих у США мають надлишкову вагу або навіть страждають на ожиріння тією чи іншою мірою. Причому відомо, що кількість дорослих та дітей з надмірною вагою або ожирінням продовжує неухильно зростати. Медичні фахівці намагаються мотивувати своїх пацієнтів схуднути, але безуспішно. І це дратує лікарів ще більше, причому багато з них ведуть себе по відношенню до повних пацієнтів не зовсім тактовно.

«Чи хочу я, щоб люди були здоровими? Так. Чи вважаю я, ожиріння становить небезпеку для здоров’я? Так. Чи думаю я, що приниження пацієнта, моральний осуд за те, що їх індекс маси тіла перевищує 25, якось допоможе їм? Звичайно, ні»- критикує існуючу ситуацію Карл Стрід.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.