Новини світу. 14 жовтня. Лідер Аль-Каїди Айман аз-Завахірі закликав до священної війни проти США та Ізраїлю через антиісламський фільм “Невинність мусульман”.

Демонстрантів, які штурмували посольство США в Каїрі, похвалили за вірність

В аудіозверненні Аймана аз-Завахірі, яке було поширене медіа-структурою Ас-Сахаб, говориться, що США дозволили зняти фільм під приводом свободи вираження, але “ця свобода не заважає їм катувати в’язнів-мусульман”.

Про це пише британське видання Guardian, інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

Глава Аль-Каїди також позитивно оцінив чесність і ревність демонстрантів, які штурмували посольство США в Каїрі, і тих, хто скоїв напад на американське посольство в Бенгазі минулого місяця.

Аз-Завахірі також звернувся до всіх мусульман, закликавши їх “наслідувати приклад тих правовірних”, які скоїли вбивство американського посла в Лівії і напади на посольства США в інших країнах.

Нагадаємо, Марк Бесслі Юсуф був арештований в Лос-Анджелесі 27 вересня за порушення умов дострокового звільнення. У 2011 році чоловік був засуджений на 21 місяць в’язниці за банківські махінації, але в червні 2012 він вийшов на свободу.

Умовою дострокового звільнення була заборона на використання інтернету та використання псевдонімів без особливого дозволу поліції. Остання заборона була порушена неодноразово. Продюсер, що виступав спочатку під ім’ям Сема Бейс та називав себе ізраїльтянином, пізніше виявився єгиптянином з ім’ям Накула Бесслі Накула, яке також виявилося вигаданим.

В ході штурму 11 вересня американського консульства в місті Бенгазі, спровокованого антиісламської стрічкою Невинність мусульман, загинув посол США в Лівії Крістофер Стівенс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.