Новини України. 3 жовтня. У листі Ренат Кузьмін виклав своє бачення кримінальних справ проти колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Кузьмін просить прийняти відкритий лист, як думки людини, що вірить у вищу справедливість

Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в Генпрокуратурі.

У своєму листі Кузьмін повідомляє, що готовий надати Сенату докази винності Тимошенко. При цьому він переконаний, що американських політиків ввели в оману, коли приймалася резолюція по Україні.

“Причиною мимовільнї омани є недостатня інформованість і однобокість оцінок, які сформовані зацікавленою стороною – Тимошенко ввела в оману Сенат, подаючи спеціально підібрану, однобоку інформацію, в основі якої були тільки емоції, але не факти”, – пише Кузьмін.

На його думку, в справі екс-прем’єра слідчі “встановлюють правду”. “Вимога припинити пошуки істини в справі про вбивство чотирьох чоловік, що прозвучала в Сенаті, викликала подив і розчарування у більшої частини нашого суспільства”, – упевнений Кузьмін.

“Невже американська влада хоче перешкодити встановити правду погрозами та ультиматумами, діючи з позиції сили?” – пише замгенпрокурора.

Він зазначив, що ГПУ протягом двох років більше двох десятків разів зверталася до Департаменту юстиції і Держдепартамент США за допомогою в допиті екс-прем’єр-міністра Павла Лазаренка. “Однак на жоден запит ми не отримали відповіді. Нам закрили саму можливість отримати важливі свідоцтва про вбивства в Україні”, – заявив Кузьмін.

“Упевнений, ви були позбавлені достатньої інформації про те, що Тимошенко завдала Україні тяжкої, можливо, непоправної шкоди, яка відбилася на моральному стані всієї нації”, – також відзначив заступник генпрокурора.

Кузьмін зазначив, що готовий виступити в конгресі, надати наявні документи по справах Тимошенко, і розповісти американським ЗМІ “правду про цю справу”.

“Немає жодних сумнівів, що припинення кримінальної справи про вбивство чотирьох чоловік – це гріх перед Богом і людьми. Цим ми здійснимо інший злочин, показавши новому поколінню, що політик, добившись влади, може безкарно скоювати злочини, в тому числі вбивства“, – заявив Кузьмін.

“Шановні члени Конгресу, прошу прийняти мій відкритий лист, як думки людини, що вірить у вищу справедливість. Я сподіваюся, що саме вищою справедливістю ви будете керуватися при прийнятті рішення в цій складній справі. Я сподіваюся, мій лист посприяє тому, щоб ви повернулися до резолюції по Україні, будучи забезпеченими фактами”, – резюмував Кузьмін.

Нагадаємо, Тимошенко і Лазаренка підозрюють у причетності до вбивства депутата Верховної Ради Євгена Щербаня в 1996 році.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.