Новини політики. 9 жовтня. Наталія Королевська, колишня соратниця екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та керівник партії «Україна – вперед!», насилу вела публічну дискусію на ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Наталія Королевська
У журналістському середовищі Королевську вже називають «роботом»

Так, на питання про переговори з іншими опозиціонерами з партій УДАР і «Батьківщина», Королевська відповідала, що «веде свою партію до перемоги на виборах 28 жовтня».

На питання про голосування проти соціальних пільг, Наталія Королевська почала рекламувати власну «молоду партію».

Очевидно, Наталія Королевська слідує порадам політтехнологів говорити шаблонні фрази в тих випадках, коли питання складне. Але вона робить це так часто, що виглядає просто неадекватною. У журналістському середовищі Королівську вже називають «роботом». І навіть розповідають про неї анекдоти («Японці відмовилися купувати Королевську, коли дізналися, що вона насправді не робот»).

Шаблонні фрази не принесли партії Наталії Королевської популярності – за опитуваннями вона все ще не проходить 5% бар’єр. Втім, можливо, така мета перед нею не стояла. Українські ЗМІ писали викривальні статті про те, що партія «Україна – вперед!» з колишнім соратником Тимошенко на чолі була створена спеціально, щоб відтягувати голоси у опозиції.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.