Новини світу. 29 жовтня. Свідок у справі про авіакатастрофу під Смоленськом знайдений повішеним у себе вдома під Варшавою.

Авіакатастрофа у Смоленську
Ремігіуш Мусь працював бортінженером на президентському літаку Як-40

У неділю ввечері поліція знайшла ключового свідка авіакатастрофи під Смоленськом мертвим у підвалі свого будинку. Нагадаємо, катастрофа забрала життя президента Польщі Леха Качинського.

“Поліція відпрацьовує версію самогубства“, – заявив представник окружної прокуратури Даріуш Слєпокуров. У своїй заяві Даріуш зазначив, що у поліції немає підстав підозрювати причетність до справи третіх осіб.

42-річний Ремігіуш Мусь працював бортінженером на президентському літаку Як-40, який зазнав аварії 10 квітня 2010 під Смоленськом. У своїх свідченнях Мусь вказував, що черговий диспетчер дав добро пілотам літака на зниження до 50 метрів в умовах густого туману, коли за офіційною версією диспетчер не давав дозволу знижуватися нижче 100 метрів.

“У нас є враження, що над усіма, хто може розповісти, що насправді сталося під Смоленськом, затягується петля”, – заявив Антоні Мачеревич, глава польської парламентської комісії у справі авіакатастрофи.

Другим ключовим свідком є пілот літака Артур Воштиль. На даний момент слідство розглядає можливість поміщення Артура під охорону.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.