Новини політики. 29 жовтня. Вибори-2012. Партія “УДАР” Віталія Кличка запропонувала опозиційним політичним силам план дій в новому парламенті, де зокрема прописано дії щодо усунення “режиму Януковича”.

Віталій Кличко УДАР
“УДАР “пропонує демократичним силам прийняти план спільних дій

Про це повідомили у прес-службі “УДАРу”.

“Партія “УДАР” пропонує демократичним силам прийняти план спільних дій у парламенті нового скликання. В “УДАР”і вважають, що цей документ має бути підписаний лідерами опозиційних сил, а також кожним народним депутатом, який виступає за зміну влади в Україні і здійснення демократичних змін”, – сказано в повідомленні, розміщеному на сайті партії.

Зокрема, в плані мова йде про те, що необхідною умовою реалізації цього плану є “усунення від влади режиму Віктора Януковича і звільнення політичних ув’язнених”.

“Сьогодні у нас є не тільки спільний ворог – авторитарний корумпований режим, – але й спільна мета: перетворення України в сучасну демократичну і справедливу державу”, – йдеться в запропонованому плані.

Першочерговим завданням, яке визначив “УДАР” для перетворення України в повноцінну європейську демократичну державу, є ліквідація існуючої “корупційної системи і введення нових правил функціонування політичної та економічної систем країни”.

Нагадаємо, партія “УДАР” пропонує сформувати коаліцію демократичних сил у парламенті нового скликання одразу після виборів до ВР. Це відповідає європейській традиції, коли демократичні партії, які пройшли до парламенту, об’єднують свої зусилля та виробляють спільну стратегію дій.

“Наша позиція прозора, відкрита і чесна – без ультиматумів, попередніх вимог і кулуарних домовленостей”, -зазначив Кличко.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.