Новини політики. 18 жовтня. Партія «УДАР» поважає пропозицію «Батьківщини» створити коаліцію в новій Верховній Раді, але обговорювати це буде тільки після парламентських виборів.

Партія «УДАР» сьогодні – основна альтернативна сила партії влади, – Кличко

Про це лідер партії Віталій Кличко заявив журналістам у Харкові, повідомляє прес-служба політика.

«Ми поважаємо пропозицію наших партнерів по опозиції, але вважаємо, що перемога на виборах і захист результатів голосування, а не підписання чергових заяв, декларацій і угод – ось головне завдання опозиції в ці дні. Партія «УДАР» сьогодні – основна альтернативна сила партії влади, яка здатна сформувати коаліцію демократичних сил у новообраному парламенті заради змін в Україні та відсторонення Партії регіонів від влади», – сказав він.

Нагадаємо, глава Ради Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк закликав Віталія Кличка 19 жовтня підписати угоду про коаліцію демократичних сил у новому парламенті.

Об’єднана опозиція ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» провели консультації і переговори по обговоренню політичної угоди про створення Коаліції демократичних сил, і попередньо запланували її публічне підписання на 19 жовтня 2012 року.

Представники «УДАРу» заявили, що Об’єднана опозиція «Батьківщина» виконала досягнуті раніше домовленості всього лише 30%.

У свою чергу представники опозиції відповіли, що проблеми при узгодженні мажоритарних кандидатів виникли з боку їхніх опонентів з партії «УДАР».

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.