Новини світу. 3 жовтня. Китайська компанія Ralls Corporation подала в суд на президента США Барака Обаму, оскільки він заборонив зведення її вітряних електрогенераторів.

Барак Обама
На думку представників компанії, Обама вийшов за рамки закону і перевищив свої повноваження

29 вересня американський Мінфін оголосив, що у відповідності з рішенням президента заборонено зводити вітряні електрогенератори близько військово-морської тренувальної бази в штаті Орегон.

Згідно з документом, Білий дім має у розпорядженні переконливі докази того, що Ralls Corporation і розробник самих генераторів Sany Group можуть вживати дії, які несуть загрозу національній безпеці Сполучених Штатів.

На думку представників компанії, Обама вийшов за рамки закону і перевищив свої повноваження. Ralls Corporation хоче або домогтися скасування постанови, або отримати компенсацію за збитки. Адвокати вже заявляють, що цей процес буде дуже важким.

В останній раз подібне рішення щодо бізнесменів з Китаю виносилося в 1990 році Джорджем Бушем-старшим. Тоді він заборонив придбання ними компанії, що працює в сфері обробної промисловості.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.