Новини України. 26 жовтня. Відео. До свята ще цілих 68 днів, а на Одещині вже почали збирати головну ялинку України.

Головна ялинка з’явиться у Києві за три тижні

Якою вона буде цього разу, першими побачили кореспонденти ТСН.

На підприємстві – аврал. Тут роблять ялинку, яку мають встановити на столичному майдані вже за три тижні. Цього року штучне новорічне дерево замовили фірмі, що виготовляла головні ялинки всі роки, крім минулого.

Саме торішня – у формі конусу – викликала значний резонанс. В Інтернеті над нею глузували, а чиновники її захищали. Цього року ялинку знову замовили іллічівцям.

Різдвяне дерево збирають у гігантському ангарі. У висоту ялинка сягатиме рівня одинадцятиповерхового будинку. Важитиме конструкція 45 тонн.

“Щоб ялинка збиралася максимально просто, для того, щоб можна було її швидко зібрати і потім ще повісити ілюмінацію, вона повинна бути сконструйована таким чином, щоб це все робилося легко. Ми на цьому робимо основний акцент”, – ділиться секретами комерційний директор Сергій Фостік.

Металевий каркас укриють понад десять кілометрів штучної хвої. Її створюють зі спеціального матеріалу, завезеного з Італії. Штучні голки майже не відрізнити од справжніх.

Коли металевий каркас укриють штучною хвоєю, на неї прикріплять ілюмінацію.

Коли всі елементи ялинки будуть готові, їх зберуть уже в центрі Києва. На Майдані новорічне дерево з’явиться перед новорічними святами.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.