Новини політики. 5 жовтня. Сьогодні ПАРЄ повернеться до розгляду “українського питання”.

Андреас Гросс заявив, що йти з посади не збирається

Серед іншого буде розглянута можливість заміни голови місії спостерігачів ПАРЄ за виборами в Україні Андреаса Гросса.

Про необхідність відставки глави місії спостерігачів ПАРЄ за виборами в Україні заявив Роджер Гейл (Великобританія).

Він звинуватив пана Гросса в упередженості і неприпустимій поведінці. “Керівник місії в Україні сформував свою думку заздалегідь, ще до того як в країні пройшли вибори. Фактично він закликав українців до нової революції. Я сподіваюся, що бюро завтра (в п’ятницю.-ред.) відреагує на це і замінить голову делегації», – зажадав британський депутат, виступаючи на слуханнях про правила поведінки членів ПАРЄ.

Різка заява Роджера Гейла пов’язана з інтерв’ю Андреаса Гросса, опублікованими на минулому тижні в журналі “Український тиждень”. У ньому глава місії ПАРЄ заявив, що ситуація з демократією в Україні за низкою показників гірше, ніж в Росії, висловив “песимізм з приводу того, що відбувається в Україні”, і припустив, що українці знову проведуть революцію “років через 25”.

Питання про залучення Андреаса Гросса до відповідальності буде винесене на засідання бюро ПАРЄ сьогодні в першій половині дня. Сам Андреас Гросс заявив, що йти з посади не збирається.

“Абсолютно ні! Навіщо мені це робити? До того ж один з українських колег тільки що запевнив мене, що українська делегація не поділяє думку пана Гейла“.

З маатеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.