Новини здоров’я. 25 жовтня. Фахівці із США склали рейтинг дієт і вирішили розглянути детально переваги і недоліки найбільш популярних з них.

Фахівці із США склали рейтинг дієт

Середземноморська дієта. Акцент робиться на великій кількості рослинної їжі, свіжих фруктів в якості десерту, бобах, горіхах, злаках і оливковій олії як основному джерелі жирів. Основні молочні продукти – сири та йогурти, дозволяється помірна кількість риби та птиці, до 4 яєць на тиждень, невелика кількість червоного м’яса, і навіть вино (в помірних кількостях). Офіційно визнана найефективнішою і здоровою дієтою.

Дієта Аткінса або «Аткінс». При ній стиль харчування фокусується на контролі рівня інсуліну. Для цього потрібно різко скоротити споживання рафінованих вуглеводів. Однак більшість людей, що дотримуються дієти Аткінса, споживають занадто багато протеїнів.

Дієта «Зона». Її філософія полягає в строгому дотриманні балансу поживних речовин: 40% вуглеводів, 30% жирів і 30% білків – чітко в кожний прийом їжі. Призводить до успішної втрати надлишкової маси тіла, дозволяє контролювати вагу. Ця дієта заохочує споживання нерафінованих вуглеводів і корисних жирів, таких як оливкова олія, авокадо і горіхи.

Дієта Південного пляжу. Рекомендує вживати нерафіновані «повільні» вуглеводи замість легкозасвоюваних вуглеводів, лояльна до протеїнів. Допомагає контролювати рівень інсуліну. Автор цієї дієти небезпідставно вважав, що дієта для «сердечників» з низьким вмістом жиру неефективна в довгостроковій перспективі.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.