Новини світу. 25 жовтня. Джуліан Ассанж потребує медичної допомоги – так вважає влада Еквадору, під захистом якої знаходиться засновник WikiLeaks.

Ассандж сильно схуд і потребує лікування

Притулку в будівлі дипмісії Ассанж попросив добровільно. Але на практиці проживання в посольстві цієї маленької країни більше схоже на ув’язнення.

Ассанж навіть не може вийти на свіже повітря. Як кажуть еквадорські дипломати, він сильно схуд і виглядає нездорово. Кіто запросив у Лондона дозволу, щоб при необхідності вивезти його на лікування в один із британських госпіталів. Влада королівства взяли паузу на роздуми – адже не виключено, що транспортування Ассанжа в лікарню може бути використане як привід для виїзду з країни.

Вже 4 місяці – з червня – Ассанж ховається від британського правосуддя в посольстві республіки Еквадор в Лондоні. Так він намагається уникнути екстрадиції до Швеції, а потім у США.

41-річний австралійський хакер став відомий завдяки сайту WikiLeaks, на сторінках якого викриваються переважно злочини США в Іраку, Афганістані та Гуантанамо.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.