Новини України. 1 жовтня. Екс-міністр МВС провів три дні у медичній частині і його не лікують.

Ірина Луценко каже, що її чоловік дуже осунувся і погано себе почуває

Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла дружина Юрія Луценка Ірина.

“Ми спілкуємося. Після того, як провели прес-конференцію і я довела, що там є зв’язок, їм його включили, і я спілкуюся тепер з ним кожного дня. Маю зараз можливість їздити хоч кожний день, в суботу і неділю. В зв’язку з тим, що я зараз в турах, то їжджу кожні три дні. В останнє бачила його у четвер”, – сказала Ірина.

За її словами, нещодавна Луценко провів три дні в медичній частині Менської виправної колонії через дуже сильні головні болі.

“У нього зараз дуже страшні головні болі. В нього застуджений нерв, піднявся тиск 130 на 120. Тиск в нього завжди був в нормі, тобто 120 на 80. Він дуже осунувся і погано себе почуває. Щодня пишу туди заяви, що в нього важкий стан. Його поклали на три дні до медчастини, але це не допомогло. Зараз будемо пробувати шукати невропатолога, зв’язуватися із МОЗ через депутатів. Мені дуже не подобаються ці його щоденні головні болі. Ліки дають тільки ті, що я привезла для підшлункової. Все. І знеболювальні. Лікування немає ніякого”, – додала дружина екс-міністра.

Ірина Луценко також розповіла, що після того, як вся Україна побачила брезентові рукавиці із написом “Україна в твоїх руках”, в колонії вирішили, що Луценку не можна давати таку роботу.

“Після того, як Пенітенціарна служба дізналася, що вся Україна побачила рукавиці, бо я їжджу, показую ці рукавиці із написом “Україна в твоїх руках”, вони вирішили , що рукавиці йому не можна давати. Вирішили, що він буде клеїти конверти. Луценко каже, що буде піднімати ВВП і допомагати Азарову. Каже, що буде клеїти конверти, а всередині буде писати анекдоти, мовляв купи конверти від Луценка, отримай анекдот про Януковича. Такий жарт. Думаю, що дуже сильно підніметься наша поліграфічна промисловість. Після того, як він заявив це в колонії, думаю що вони подумають ще й про конверти”, – наголосила політик.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.